Championship Event Date Time
Russian Division 1 Zenit St Petersburg II - Khimki Apr 23, 2017 18:00 UTC
Russian Division 1 Shinnik Yaroslavl - Sokol Saratov Apr 23, 2017 15:00 UTC
Russian Division 1 Dynamo Moscow - Mordovya Saransk Apr 23, 2017 15:00 UTC
Russian Division 1 Baltika Kaliningrad - Sibir Novosibirsk Apr 23, 2017 14:00 UTC
Russian Division 1 Volgar Astrakhan - Energia Khabarovsk Apr 23, 2017 14:00 UTC
Russian Division 1 Spartak Nalchik - FK Tambov Apr 23, 2017 14:00 UTC
Russian Division 1 FK Tyumen - Fakel Voronezh Apr 23, 2017 13:00 UTC
Russian Division 1 Neftekhimik - Spartak-2 Moscow Apr 23, 2017 12:00 UTC
Russian Division 1 Yenisey - Kuban Krasnodar Apr 23, 2017 10:00 UTC
Russian Division 1 Luch-Energia Vladivostok - FC Tosno Apr 23, 2017 10:00 UTC
Russian Division 1 Khimki - Baltika Kaliningrad Apr 17, 2017 18:00 UTC
Russian Division 1 Kuban Krasnodar - FK Tyumen Apr 17, 2017 18:00 UTC
Russian Division 1 Fakel Voronezh - Shinnik Yaroslavl Apr 17, 2017 18:00 UTC
Russian Division 1 Mordovya Saransk - Yenisey Apr 17, 2017 17:00 UTC
Russian Division 1 FC Tosno - Spartak Nalchik Apr 17, 2017 17:00 UTC
Russian Division 1 Sokol Saratov - Neftekhimik Apr 17, 2017 17:00 UTC
Russian Division 1 Spartak-2 Moscow - Luch-Energia Vladivostok Apr 17, 2017 14:00 UTC
Russian Division 1 Sibir Novosibirsk - Dynamo Moscow Apr 17, 2017 14:00 UTC
Russian Division 1 FK Tambov - Volgar Astrakhan Apr 17, 2017 13:00 UTC
Russian Division 1 Energia Khabarovsk - Zenit St Petersburg II Apr 17, 2017 10:00 UTC
Russian Division 1 Baltika Kaliningrad - Energia Khabarovsk Apr 12, 2017 19:00 UTC
Russian Division 1 Dynamo Moscow - Khimki Apr 12, 2017 18:30 UTC
Russian Division 1 Zenit St Petersburg II - FK Tambov Apr 12, 2017 18:00 UTC
Russian Division 1 Shinnik Yaroslavl - Kuban Krasnodar Apr 12, 2017 17:30 UTC
Russian Division 1 Spartak Nalchik - Spartak-2 Moscow Apr 12, 2017 17:30 UTC
Russian Division 1 Sokol Saratov - Fakel Voronezh Apr 12, 2017 17:00 UTC
Russian Division 1 Volgar Astrakhan - Ruan Tosno Apr 12, 2017 16:30 UTC
Russian Division 1 FK Tyumen - Mordovya Saransk Apr 12, 2017 15:00 UTC
Russian Division 1 Yenisey - Sibir Novosibirsk Apr 12, 2017 14:30 UTC
Russian Division 1 Neftekhimik - Luch-Energia Vladivostok Apr 12, 2017 14:00 UTC
Russian Division 1 Mordovya Saransk - Shinnik Yaroslavl Apr 8, 2017 16:00 UTC
Russian Division 1 Khimki - Yenisey Apr 8, 2017 15:00 UTC
Russian Division 1 Sibir Novosibirsk - FK Tyumen Apr 8, 2017 14:00 UTC
Russian Division 1 Sokol Saratov - Kuban Krasnodar Apr 8, 2017 14:00 UTC
Russian Division 1 Fakel Voronezh - Neftekhimik Apr 8, 2017 14:00 UTC
Russian Division 1 Ruan Tosno - Zenit St Petersburg II Apr 8, 2017 14:00 UTC
Russian Division 1 FK Tambov - Baltika Kaliningrad Apr 8, 2017 14:00 UTC
Russian Division 1 Spartak-2 Moscow - Volgar Astrakhan Apr 8, 2017 13:00 UTC
Russian Division 1 Energia Khabarovsk - Dynamo Moscow Apr 8, 2017 07:00 UTC
Russian Division 1 Luch-Energia Vladivostok - Spartak Nalchik Apr 8, 2017 06:00 UTC
Russian Division 1 Neftekhimik - Spartak Nalchik Apr 1, 2017 16:00 UTC
Russian Division 1 Zenit St Petersburg II - Spartak-2 Moscow Apr 1, 2017 16:00 UTC
Russian Division 1 Dynamo Moscow - FK Tambov Apr 1, 2017 14:00 UTC
Russian Division 1 Baltika Kaliningrad - Ruan Tosno Apr 1, 2017 14:00 UTC
Russian Division 1 Fakel Voronezh - Kuban Krasnodar Apr 1, 2017 14:00 UTC
Russian Division 1 Sokol Saratov - Mordovya Saransk Apr 1, 2017 14:00 UTC
Russian Division 1 Shinnik Yaroslavl - Sibir Novosibirsk Apr 1, 2017 14:00 UTC
Russian Division 1 Yenisey - Energia Khabarovsk Apr 1, 2017 12:00 UTC
Russian Division 1 FK Tyumen - Khimki Apr 1, 2017 12:00 UTC
Russian Division 1 Luch-Energia Vladivostok - Volgar Astrakhan Apr 1, 2017 06:00 UTC